Передові технології на варті нового життя.


Компанія “Сінерджіа Фарм” створена у 2016 році, і є офіційним ексклюзивним дистрибютором та постачальником медичних препаратів та дієтичних добавок італійської компанії IDI (Integratori Dietetici Italiani).

Про нас

Досвід та довіра Щлях успіху довжиною в 23 роки


IDI (Integratori Dietetici Italiani) заснована у 1997 році доктором П’єтро Боттіно і спеціалізується на розробках та випуску інноваційних препаратів з унікальним збалансованим комплексом.

CВ тому числі, БАДів (біологічно-активних добавок) та препаратів, що використовуються для лікування чоловічого і жіночого безпліддя: Spergin®Q10 та FT500®Plus. У 1997 році компанія IDI виводить на ринок препарат від чоловічого безпліддя Spermagin®. У 2003 та 2004 роках з’являється ще два продукти: Fertiplus® та Spergin® Q10 з подвійним шаром. У 2007 році компанія презентує препарат від жіночого безпліддя — FT500®. Проведені дослідження підтвердили первинне припущення розробників Idipharma щодо того, як застосування антиоксидантів допомагає вилікувати безпліддя. Наприкінці 2010 року лінійку препаратів від чоловічого безпліддя доповнили два інноваційних продукти: Spergin® Q10 з потрійним шаром та Spergin® Forte. У 2011 році IDI також запускає виробництво нової версії FT500, який тепер отримав назву Plus завдяки додаванню МіоІнозитолу. У 2018 році компанія «Сінерджіа Фарм» доповнила лінійку продукції новинками від іншого італійського виробника. E. Vitalgroup – фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом та реалізацією медичних засобів, фармацевтичних препаратів, харчових добавок та косметики. Компанія була заснована у 2011 році за ідеєю Віто Еспозіто та його брата Стефано у Неаполі. E.Vitalgroup орієнтується на потреби пацієнта, який прагне зберегти та зміцнити своє здоров’я.

З НАМИ ВСЯ УКРАЇНА

Ми працюємо та постачаємо послуги по всій країні

24

області в яких ми маємо своїх представників та кураторів

1283

подружніх пар, що використовують наші препарати дл планування сім'ї

Наша місія

Ми створюємо продукти для підтримки нового життя


Лікування безпліддя у жінок та чоловіків — це комплексна проблема, котру можна вирішити з допомогою синергії лікарів та природних препаратів прицільної дії.


Препарати для лікування безпліддя у чоловіків та жінок SperGin Forte, SperGin Q10 та FT500Plus можна замовити онлайн на нашому сайті або придбати в аптеках та клініках вашого міста. Виробник препаратів ІDI (Integratori Dietetici Italiani) заснована у 1997 році доктором П’єтро Боттіно і спеціалізується на розробках та випуску інноваційних препаратів з унікальним збалансованим комплексом. В тому числі, БАДів (біологічно-активних добавок) та препаратів, що використовуються для лікування чоловічого і жіночого безпліддя.