AP 16 інструкція

Інструкція з користування препаратом AP 16

AP16 – харчова добавка на основі сухого екстракту грибів шиїтаке, коров’ячого молозива, ехінацеї, міді, цинку, лактобактерій рамнозус, лактобактерій реутері, вітаміну С та пантотенової кислоти. Ехінацея сприяє нормалізації роботи верхніх дихальних шляхів, та разом з шіїтаке підтримує природній захист організму. Мідь та вітамін С сприяють нормальному енергетичному метаболізму, та разом з цинком сприяють нормальній роботі імунної системи та захисту клітин від окислювального стресу. Пантотенова кислота разом з вітаміном С зменшує втому та напруження. Пробіотики (лактобактерії рамнозус, лактобактерії реутері) підтримують баланс бактеріальної флори кишечника. Молозиво збагачує хімічний склад AP16.

Спосіб застосування: по 1 капсулі на день, запиваючи склянкою води.

Застереження. Дієтичні добавки не можуть замінити різноманітного і збалансованого харчування, здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Зберігати у місцях, недосяжних для дітей з метою запобігання випадковому застосуванню. Не застосовувати засіб, якщо упаковка була пошкоджена. Не вживати у випадку підвищеної чутливості до одного з інгредієнтів. У зв’язку з властивостями інгредієнтів, які входять у склад препарату, його вигляд може відрізнятися від партії до партії, що не впливає на якість препарату.

Зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла, від локалізованих джерел тепла і прямих сонячних променів місці при температурі від 5 о С до 25 о С (при відносній вологості 50%). Не зберігати у вологих приміщеннях, таких як, наприклад, кухня чи ванна кімната. Мінімальний термін зберігання гарантований при правильному зберіганні продукту в цілісній упаковці. Зберігати препарат в оригінальній упаковці. Не тримати препарат поблизу небезпечних речовин, таких як аміак, бензин, ацетон, легковипарні та легкозаймисті речовини.
Форма випуску: капсули для перорального застосування.
Упаковка: 20 капсул.
Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Енергетична цінність (ккал/капсула) — 0.
Термін придатності та номер серії: дивись на упаковці.
Кінцева дата, вказана на упаковці, відноситься до продукту, який належним чином зберігався в неушкодженій упаковці.
Виробник: е-Вітал груп, вул. Джасінто Джіганте,80-М, Неаполь, Італія
Імпортер / Підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача: ТОВ «СІНЕРДЖІА ФАРМ», 46001, м. Тернопіль, вул. Стадникової, буд. 9, прим. 52, тел. +38 096 7404244; (0352) 404244