1-2a200x711-2a200x711-2a200x711-2a200x71
  • ГОЛОВНА
  • e-МАГАЗИН
  • ХТО МИ
  • ПАЦІЄНТУ
    • Лікування безпліддя у жінок
    • Лікування безпліддя у чоловіків
  • ДОСТАВКА І ОПЛАТА
  • АКЦІЇ
  • СПІВПРАЦЯ
  • КОНТАКТИ
  • ПУБЛІЧНА ОФЕРТА
  • ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
0
мова
  • Українська

Хірургічна методи корекції чоловічого безпліддя

  • Home
  • Лікування безпліддя у чоловіків
  • Хірургічна методи корекції чоловічого безпліддя
Published by admin on 04.12.2020
Categories
  • Лікування безпліддя у чоловіків
Tags

Будь-яка терапія починається із загальних організаційних і лікувальних заходів, спрямованих на усунення побутових і професійних шкідливих умов, нормалізацію режиму праці, відпочинку, харчування хворого, призначення седативної і антидепресивної терапії, засобів, що підвищують антитоксичну функцію печінки, вітамінотерапію, із лікування супутніх захворювань.

Варикоцеле. Лікування включає переривання ретроградного кровотоку по яєчковій вені для усунення гемодинамічних порушень в яєчку. Методом вибору є операція по Іваніссевіча, суть якої – висока заочеревинна перев’язка яєчкової вени. Аналогічний клінічний ефект може бути досягнутий рентгеноендоваскулярною оклюзією яєчкової вени шляхом введення в неї склерозуючих речовин, металевих спіралей, електроокклюзій вени струмом високої частоти, ендоскопічним лікуванням вени. При двосторонньому варикоцеле виконується переривання кровотоку по яїчковій вені зліва і справа. Рідше перев’язують зовнішню сім’янну вену або вену з артерією (операція Паломо). У тих випадках, коли причиною лівостороннього варикоцеле є венозна ниркова гіпертензія, переривання ретроградного кровотоку здійснюється по центральній вені лівого наднирника.

Крипторхизм. Основний метод лікування – оперативний. Орхіпексії необхідно виконувати в більш ранньому віці, до розвитку незворотних змін в сперматогенному епітелії. Перспективним терміном оперативного лікування вважається вік до 2-3 років. Оперативне втручання в більш пізньому віці не є гарантією того, що пара уникне проблеми безпліддя. Тактику консервативного лікування крипторхізму гонадотропними препаратами в надії на самостійне зведення яєчок слід вважати малоефективною і невиправданою.

Пахові і пахово-мошонкові грижі. Особливу увагу у хірургічній корекції приділяють мінімальної травматизації елементів сім’яного канатика і виконання без тиску ушивання пахового каналу. Такі втручання здійснюються хірургом-урологом з метою звести до мінімуму ризик ятрогенного пошкодження або видалення сім’явивідної протоки.

Вроджені аномалії сечівника (епіспадія і гіпоспадія). Пластичні операції мають на меті відкрити сечовипускальний канал та вивести зовнішній отвір на голівці, що дозволить здійснювати еякуляцію вагінально.

Стриктури і облітерації сечівника. Оперативне лікування – резекція звуженої ділянки з подальшим анастомозом кінців уретри з нормальним просвітом дозволяє домогтися адекватної корекції. Стриктура уретри в останні роки ліквідується ендоскопічним методом.

Обтураційна азооспермія. У генезі цієї форми безпліддя лежить непрохідність сім’явивідних протоків. Причинами такого стану можуть бути:

1. повна або часткова аплазія придатків яєчок, сім’явивідних протоків, сім’янних міхурців;

2. набута непрохідність протоків в результаті запальної обструкції;

3. кісти і пухлини придатків яєчок, що здавлюють протоку придатка яєчка;

4. ятрогенна непрохідність протоків внаслідок хірургічних маніпуляцій в цій області.

Всі способи оперативного лікування в залежності від місця накладення анастомозу поділяються на 3 основні групи:

1. вазо-вазоанастомоз;

2. вазоепідімоанастомоз;

3. вазотестікулоанастомоз.

Найрезультативнішим лікуванням є накладення анастомозу протягом протоки по типу “кінець в кінець”. При обструкції початкової частини сім’явивідної протоки або протоки придатка здійснюється мікродісекція до виявлення нормального просвіту і з’єднують протоку придатка з просвітом сім’явивідної протоки, використовуючи дворядний шов. Зазвичай при цьому зрізають зону обструкції (хвіст, тіло придатка, початкова частина сім’явивідної протоки). Анастомоз сім’явивідної протоки з яйцем виконується після резекції придатка в зоні rete testis. При обструкції тазових відділів сім’явиносних шляхів, вкрай рідко, через серйозне ускладнення, зумовленого утворенням сечового свища, анастомозируют сім’явивіднупротоку з мошоночних відділом сечівника.

Серед різних варіантів слід згадати анастомоз сім’явивідної протоки зі сперматоцеле і перехресний анастомоз між сім’явивіднупротоку або сім’явиносних протокою придатком з іншого боку.

До рідкісних видів оперативного лікування при вродженому відсутності сім’явивідної протоки, протоки і частини придатка, непрохідності абдомінальної частини сім’явивідної протоки, порушення еякуляції, обумовленої параплегией, відноситься імплантація синтетичних резервуарів сперми (штучне сперматоцеле) в придаток або в підшкірний кишеню вище пахової зв’язки. Отримані сперматозоїди з семясборніков за допомогою аспірації використовуються для альтернативи методів лікування (ІСМ, ІКСІ).

admin
admin

Related posts

04.12.2020

Альтернативні методи лікування безпліддя


Read more
04.12.2020

Штучна інсемінація


Read more
04.12.2020

Лікування статевих інфекцій


Read more

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша адреса


ТОВ “СІНЕРДЖІА ФАРМ”
м. Тернопіль
вул. Стадникової, 9


Monday — Saturday: 8AM — 4PM

Умови сайту

  • ПУБЛІЧНА ОФЕРТА
  • ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Зв’язатися з нами


+38 (096) 7 40 42 44


Маєте питання?
будь ласка зателефонуйте нам, або надішліть лист на скриньку synergiapharm.com.ua@gmail.com

www.synergia-farm.com.ua © 2020
0мова
  • Українська